tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeździć między samochodami, czy nie? Oni nie mają tego dylematu [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeździć między samochodami, czy nie? Oni nie mają tego dylematu [FILM]

Autor: Raff 2018.11.08, 20:26 Drukuj

Często się zastanawiamy czy przeciskanie między autami jest legalne, czy nielegalne, czy grozi nam za to mandat czy może inne nieprzyjemności.

Zobaczcie jak sobie z problemem współdzielenia pasa ruchu radzą ludzie, którzy wychowują się na jednośladach. Nie wiemy jak wam, ale nam w głowie kręci się od samego patrzenia.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę