tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uciek mierci spod kosy, czyli jak si NIE przeciska w korku [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uciek mierci spod kosy, czyli jak si NIE przeciska w korku [FILM]

Autor: Raff 2020.06.27, 12:30 Drukuj

Jazda między autami w korku mocno uzależnia i czasami, przeciskając się w wąskich szczelinach, tracimy poczucie rozsądku i gabarytów naszych jednośladów. Wówczas już bardzo blisko do srogich problemów, takich jakie spotkały naszego kolegę z Wietnamu.

NAS Analytics TAG

Ogólnie mówiąc pakowanie się między autobus i ciężarówkę jest obarczone dość dużym ryzykiem. W tej sytuacji, kiedy szczelina między oboma autami cały czas się zmniejszała, skuterzysta w zasadzie uciekł śmierci spod kosy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr