tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jedyna na świecie MV Agusta F3 800 sprzedana za ponad 400 tys. zł!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jedyna na świecie MV Agusta F3 800 sprzedana za ponad 400 tys. zł!

Autor: Raff 2019.08.13, 13:41 Drukuj

Ponad czterysta tysięcy złotych (w przeliczeniu) zapłacił nieznany nabywca za MV Agustę F3 w jedynym na świecie malowaniu UNICEF. Pieniądze uzyskane z licytacji będą w całości przeznaczone na cele statutowe organizacji pomagającej dzieciom.

F3 800 po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w roku 2012. Motocykl napędzany jest trzycylindrowym silnikiem rzędowym o pojemności 798 cm3. Moc maksymalna to 148 KM, zaś moment obrotowy wynosi 88 Nm. F3 rozpędza się do 240 km/h. Opisywany egzemplarz jest jednak wyjątkowy.

NAS Analytics TAG

MV Agusta przygotowała go specjalnie na Letnią Galę UNICEF - organizacji działającej w ramach ONZ, zajmującej się pomocą dzieciom. Podczas imprezy najbardziej znane osobistości całego świata licytowały przeróżne przedmioty na aukcjach charytatywnych, z których dochód przeznaczony jest na cele statutowe organizacji.

Motocykl otrzymał jedyne na świecie, przygotowane tylko dla niego malowanie, uwzględniające kolory i logotypy UNICEF. Maszyna została wystawiona na aukcję, podczas której nieznany nabywca zdecydował się zapłacić za nią 100 tysięcy euro (około 420 tysięcy zł).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę