tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeden zakrt, stu idiotw - czyli smutny rekord obwodnicy Bielska-Biaej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeden zakrt, stu idiotw - czyli smutny rekord obwodnicy Bielska-Biaej

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.08, 11:47 1 Drukuj

Gwiazda polskich zakrętów pobiła niechlubny rekord, jeśli chodzi o statystyki zdarzeń drogowych. Bariery energochłonne mają tam ciężki żywot przez uśpioną czujność kierowców i ułańską fantazję motocyklistów.

Choć miejsce to jest oznakowane, jak przystało na niebezpieczny fragment drogi, to seria występujących wcześniej łagodnych łuków, że czujność kierujących jest skutecznie usypiana, a ograniczenie do 80 km/h - ignorowane. W kwietniu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że "zakręt idiotów" wreszcie zostanie przebudowany. Do tego czasu będzie dochodziło do takich sytuacji, jak ta z końca października, w której ucierpiało dwóch motocyklistów.
W dniu 5 listopada doszło w tym miejscu do setnego w tym roku wypadku, co daje średnią jednego zdarzenia drogowego co trzy dni. To "lepszy" wynik niż w zeszłym roku, gdzie na setną stłuczkę trzeba było czekać do 11 listopada. Setną ofiarą padła kobieta i jej skoda. Laureatka otrzymała nawet pamiątkową ramkę od portalu Bielskie Drogi. Miejcie się więc na baczności korzystając z obwodnicy Bielska-Białej.

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr