tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak jeździć? Nasze 39 przykazań
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak jeździć? Nasze 39 przykazań

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.07.04, 13:50 1 Drukuj

W naszym cyklu dotyczącym techniki jazdy i szeroko pojętej poprawy bezpieczeństwa motocyklisty na drodze, nazbierało się już 39 przykazań… Szukamy inspiracji do kolejnych materiałów. Pomożecie?

W cyklu materiałów poruszyliśmy już wiele wątków. Możecie przeczytać m.in.:

Szukamy pomysłów i inspiracji do kolejnych materiałów, bo temat z pewnością nie jest jeszcze wyczerpany. Wszelkie sugestie mile widziane. Wyjazd w daleką trasę, a może jazda przy niskich temperaturach? Jazda w letnich upałach, czy szeroko pojęta tematyka wyjazdu ciężkim motocyklem w teren? Koncepcji jest wiele, więc musimy wiedzieć, o czym najbardziej chcecie przeczytać w pierwszej kolejności. Finalnie chcielibyśmy stworzyć wielką listę 100 przykazań dotyczących jazdy motocyklem… 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę