tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak jedzi? Nasze 39 przykaza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak jedzi? Nasze 39 przykaza

Autor: Piotr Barry Barya 2017.07.04, 13:50 1 Drukuj

W naszym cyklu dotyczącym techniki jazdy i szeroko pojętej poprawy bezpieczeństwa motocyklisty na drodze, nazbierało się już 39 przykazań… Szukamy inspiracji do kolejnych materiałów. Pomożecie?

W cyklu materiałów poruszyliśmy już wiele wątków. Możecie przeczytać m.in.:

NAS Analytics TAG

Szukamy pomysłów i inspiracji do kolejnych materiałów, bo temat z pewnością nie jest jeszcze wyczerpany. Wszelkie sugestie mile widziane. Wyjazd w daleką trasę, a może jazda przy niskich temperaturach? Jazda w letnich upałach, czy szeroko pojęta tematyka wyjazdu ciężkim motocyklem w teren? Koncepcji jest wiele, więc musimy wiedzieć, o czym najbardziej chcecie przeczytać w pierwszej kolejności. Finalnie chcielibyśmy stworzyć wielką listę 100 przykazań dotyczących jazdy motocyklem… 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr