tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 International Six Days' Enduro 2016 - w Hiszpanii Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

International Six Days' Enduro 2016 - w Hiszpanii

Autor: Lovtza 2015.08.13, 10:15 Drukuj

Już za nieco ponad 12 miesięcy najlepsze narodowe i klubowe zespoły enduro zmierzą się w trakcie 91 edycji sześciodniówki, czyli FIM International Six Days’ Enduro (ISDE). FIM ogłosił właśnie, że impreza odbędzie się w kompleksie offroadowym Circuito de Navarra, położonym nieopodal miejscowości Los Arcos leżącej w regionie Navarra na północy Hiszpanii.

Na terenie Circuito de Navarra zlokalizowana będzie baza rajdu, zawodnicy i zespoły korzystać będą z obecnej na miejscu infrastruktury, centrum medycznego i padoku. To także tutaj swoją siedzibę będzie miało centrum prasowe, a na miejscowym torze rozegrany zostanie Cross Test ostatniego dnia imprezy.

~~~~~------~~~~~

Przypomnijmy, że Hiszpania, która ma wspaniałe tradycje i osiągnięcia w sportach offroadowych gościła już ISDE trzykrotnie w latach 1970 (Escorial), 1985 (Alp) oraz 2000 (Granada).

Zanim jednak udamy się do Hiszpanii, skupmy się na słowackich Koszycach. To właśnie tam 4 września 2015 ruszy 90. edycja ISDE.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę