tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 International Six Days' Enduro 2016 - w Hiszpanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

International Six Days' Enduro 2016 - w Hiszpanii

Autor: Lovtza 2015.08.13, 10:15 Drukuj

Już za nieco ponad 12 miesięcy najlepsze narodowe i klubowe zespoły enduro zmierzą się w trakcie 91 edycji sześciodniówki, czyli FIM International Six Days’ Enduro (ISDE). FIM ogłosił właśnie, że impreza odbędzie się w kompleksie offroadowym Circuito de Navarra, położonym nieopodal miejscowości Los Arcos leżącej w regionie Navarra na północy Hiszpanii.

Na terenie Circuito de Navarra zlokalizowana będzie baza rajdu, zawodnicy i zespoły korzystać będą z obecnej na miejscu infrastruktury, centrum medycznego i padoku. To także tutaj swoją siedzibę będzie miało centrum prasowe, a na miejscowym torze rozegrany zostanie Cross Test ostatniego dnia imprezy.

NAS Analytics TAG

Przypomnijmy, że Hiszpania, która ma wspaniałe tradycje i osiągnięcia w sportach offroadowych gościła już ISDE trzykrotnie w latach 1970 (Escorial), 1985 (Alp) oraz 2000 (Granada).

Zanim jednak udamy się do Hiszpanii, skupmy się na słowackich Koszycach. To właśnie tam 4 września 2015 ruszy 90. edycja ISDE.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr