tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sześciodniówka 2012 zakończona
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sześciodniówka 2012 zakończona

Autor: Lovtza 2012.10.01, 07:31 Drukuj

Dwudziesta trzecia edycja International Six Days Enduro już za nami. Goszcząca w tym roku w niemieckiej Saksonii impreza okazała się dla Polaków przeciętnie udana. Nasza reprezentacja zajęła 13 miejsce tracąc do zwycięzców w sumie 3 godziny 40 minut 59.83 sekundy.

Imprezę totalnie zdominowali Francuzi wygrywają najważniejszą klasę World Trophy. Nad drugimi w klasyfikacji Australijczykami mieli blisko 40 minut przewagi. Do tego trójkolorowi wygrali wszystkie klasy, to jest E1, E2, oraz E3. Jakby tego było mało Francuzi wygrali także w klasyfikacji Woman Trophy oraz Junior Trophy. W klasyfikacji World Trophy drugie miejsce zajęła Australia, trzeci byli Włosi.

W klasyfikacji klubowej reprezentowały nas dwa zespoły. Ekipa Novi Korona Kielce dojechała na 30. pozycji. Zespół HAWI Racing Team ukończył imprezę na 31. miejscu.

A tak wyglądała rywalizacja w poszczególnych dniach imprezy.

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę