tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 International Six Days Enduro jedzie w Niemczech NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

International Six Days Enduro jedzie w Niemczech

Autor: Lovtza 2012.09.26, 09:03 Drukuj

W niemieckiej Saksonii pełną parą jedzie kolejna Sześciodniówka, czyli International Six Days Enduro. Jak obliczył organizator na trasie rajdu poza 480 uczestnikami z 30 krajów pojawi się także 300 tysięcy widzów i gości. W miejscowych hotelach w ciągu 14 dni zarezerwowano 60 tysięcy noclegów. Bazę rajdu przygotowano na torze Sachsenring, ale to wspaniałe krajobrazy Saksonii będą areną offroadowych zmagań.

Na starcie nie zabrakło Polaków. Nasza narodowa ekipa pojawiła się na miejscu w składzie Rafał Bracik, Michał Szuster, Konrad Widłak, Marcin Frycz, Paweł Szymkowski i Sebastian Krywult. Po dwóch dniach nasi zajmują 15 miejsce w klasyfikacji World Trophy. Prowadzą Francuzi.

W klasyfikacji klubowej na 19 miejscu pod dwóch pierwszych dniach sklasyfikowany został zespół Hawi Racing w składzie Kuba Kucharski,  Błażej Gazda i Marcin Małek. Na 26 miejscu jest Novi Korona Kielce w składzie Maciej Giemza, Robert Frydrych i Patryk Bielec. W rywalizacji uczestniczy 80 klubów motocyklowych z całego świata.

Dziś trzeci dzień rywalizacji. Tak natomiast wyglądała ceremonia otwarcia imprezy:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę