tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 International Six Days Enduro 2012 - Polacy walczą NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

International Six Days Enduro 2012 - Polacy walczą

Autor: Lovtza 2012.09.28, 10:02 Drukuj

Po czterech dniach rywalizacji polska ekipa w składzie Rafał Bracik, Michał Szuster, Konrad Widłak, Marcin Frycz, Paweł Szymkowski i Sebastian Krywult awansowała w klasyfikacji World Trophy na miejsce 13. Prowadzą od pierwszego dnia Francuzi, za nimi są Australijczycy oraz Włosi. W klasyfikacji klubowej nasze zespoły nieco spadły. Novi Korona Kielce w składzie Maciej Giemza, Robert Frydrych i Patryk Bielec jest na 32 miejscu. Zespół Hawi Racing w składzie Kuba Kucharski,  Błażej Gazda i Marcin Małek spadł na 37 pozycję.

ISDE zawsze była trudną imprezą, w tym roku jest nie inaczej. Z rywalizacji wycofał się znany z nieustępliwości David Knight. Brytyjczyk ciągle zmaga się z problemami zdrowotnymi po kontuzji, jakiej nabawił się na fińskiej rundzie Mistrzostw Świata w Enduro.

Dziś przedostatni dzień imprezy. Jutro poznamy zwycięzców we wszystkich kategoriach, oraz czeka nas oficjalne zamknięcie imprezy.

ISDE 2012 Francja
ISDE 2012 Hiszpania
ISDE 2012 Niemcy
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę