tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Francja wygrywa Sześciodniówkę 2014
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Francja wygrywa Sześciodniówkę 2014

Autor: Beavis 2014.11.09, 15:43 Drukuj

Francuzi trzeci raz z rzędu wygrywają ISDE, tym razem w Argentynie.

Zespół reprezentujący Francję wygrał trzecią już z rzędów Sześciodniówkę. Francuzi dominowali World Trophy od pierwszego dnia, kończąc tydzień praktycznie niezagrożeni. Mimo wygranych poszczególnych dni także przez Stany Zjednoczone, wypracowana na początku przewaga była zbyt duża, żeby Amerykanie mogli realnie myśleć o zwycięstwie. Ekipie Francji jako jednej z niewielu udało się dojechać do mety w komplecie. Po pięknej walce w ostatnich dwóch dniach rywalizacji, na drugiej pozycji uplasował się team Stanów Zjednoczonych. Trójkę dopełnili reprezentanci Hiszpanii.

NAS Analytics TAG

Junior Trophy praktycznie przez cały tydzień należało do zespołów z USA, z braćmi Baylor na czele. Mocno zagrażali im Francuzi (w Junior Trophy wygrywali 4 razy z rzędu), którzy ostatecznie musieli zadowolić się drugim miejscem. W klasie juniorskiej Australijczycy uplasowali się na najniższym stopniu podium. Za to Women’s Trophy zostało zdominowane przez Australijki, które wygrały z ogromną przewagą nad zespołem z Kanady.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę