tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Organizowanie imprez
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Organizowanie imprez

Mad-Max Malbork quady, buggy

Nasza firma jako jedna z niewielu zajmuje się wypożyczaniem pojazdów czterokołowych zwanych potocznie Quadami i Buggy bezpośrednio osobom prywatnym.

3.4 2 613

Malibu - imprezy integracyjne, eventy, śluby i wesela

Malibu to firma eventowa, z oferty której korzysta po raz kolejny wiele firm i osób. Organizowane imprezy stają sie wielkim wydarzeniem dla uczestników, pozostawiając w ich pamięci niezapomniane wrażenia i emocje.

3.0 2 638

Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm.

Projekt Efektywny organizuje imprezy integracyjne dla firm, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm. Gry terenowe oparte o atrakcje outdoor i team building. Wyjazdy na narty dla firm.

5.0 2 136

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy TOR Rakietowa

Szkolenia motocyklowe i samochodowe, dla kierowców indywidualnych i dla firm, na różnych poziomach zaawansowania - szkolenia prowadzone na profesjonalnym autodromie, wyposażonym w płyty poślizgowe i jedynym w Polsce posiadającym kurtyny wodne. Organizacja imprez motoryzacyjnych. Otwarty tor kartingowy.

3.5 2 3712

Pass to Ride Sp. z o.o.

Pass2Ride to paszport do przygody, podróży, wyzwania, spełnienia marzeń, które dotychczas były tylko marzeniami, a dziś mogą stać się Twoja rzeczywistością...

3.0 2 436

Pole quadowe

Posiadam 7ha pola w jedynm kawałku i 1ha lasu. Teren idealnie nadaje się do jazdy quadami i do najłatwiejszych nie należy. Gwarantujemy 100% satysfakcji i wspaniałą zabawę.

2 120

quady warszawa

Wypożyczalnia quadów + profesjonalny tor tylko 25km od Warszawy (w Błoniu)! Zapraszamy serdecznie zarówno amatorów jak i pasjonatów z własnymi pojazdami! quadfun

4.6 2 1200

Quady wynajem tor quadowy wyprawy quadowe imprezy integracyjne i firmowe CZAJKA QUAD Białystok

Quady HONDA paintball i niezapomniane imprezy, wyprawy quadowe, biesiady, kuligi, bryczki tylko w CZAJKA QUAD Solniczki Nasza oferta: -IMPREZY INTEGRACYJNE -WYPRAWY QUADOWE -TOR QUADOWY -WYNAJEM QUADÓW -PAINTBALL -KULIGI -OGNISKA -PIKNIKI -IMPREZY FIRMOWE -TEAM BUILDING -TERENÓWKI -QUADY -BUGGY -PRZEJAŻDŻKI BRYCZKAMI -WIECZORY KAWALERSKIE i PANIEŃSKIE itp

2.6 2 3349

Quady wypożyczalnia , wynajem imprezy integracyjne

Moja firma zajmuje się organizowaniem spotkań integracyjnych, a w szczególności od strony Quadów Zajmujemy się też wypożyczaniem quadów na indywidualne imprezy ( urodziny ) jak również na festyny, imprezy zakładowe .

2 190

Quady, paintball, imprezy firmowe - \\\\\\\"FASTQUAD\\\\\\\"

Jesteśmy firmą działającą na Podlaskim rynku już od 5 lat. Zajmujemy się profesjonalną organizacją oraz obsługą imprez firmowych, spotkań integracyjnych. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak również do firm. ******************** www.fastquad.pl ********************

4.2 2 214

WOJEWÓDZTWO

Ostatnio dodane

Najwyżej oceniane

NajczęŚciej oglĄdane

NajczęŚciej komentowane

Brak elementów w danej kategorii

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę