tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Imprezy samochodowe - Driving Experience
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Imprezy samochodowe - Driving Experience

Dla wszystkich, którzy pragną zorganizować ciekawą imprezę integracyjną, agencja eventowa Driving Experience poleca swoje usługi.

Adres

12 417 39 53 WWW:

OPIS FIRMY

Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobywane już od 1997 roku skutkuje tym, że organizowane przez nas imprezy dla klientów są każdorazowo przygotowane w sposób rzetelny i profesjonalny. Organizujemy niesamowite imprezy na torze, dysponujemy własną flotą nieprzeciętnych samochodów. Mamy również doświadczenie w wyjazdach integracyjnych dla firm oraz organizowania biznesowych imprez motoryzacyjnych. Jeżeli pragniesz, aby Twoi współpracownicy przeżyli niesamowitą przygodę, koniecznie skontaktuj się z nami!

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę