tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Malibu - imprezy integracyjne, eventy, śluby i wesela
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Malibu - imprezy integracyjne, eventy, śluby i wesela

Malibu to firma eventowa, z oferty której korzysta po raz kolejny wiele firm i osób. Organizowane imprezy stają sie wielkim wydarzeniem dla uczestników, pozostawiając w ich pamięci niezapomniane wrażenia i emocje.

Adres

Krężnica Jara 131A, 20-515 Lublin

Tel. 509 210 753

Fax (0-81) 511 93 66

malibu@malibu.lublin.pl WWW:

OPIS FIRMY

Malibu  organizuje imprezy integracyjne dla firm, eventy, szkolenia, śluby i wesela, bankiety, kuligi, paintball, sporty extremalne, atrakcyjną rekreację, imprezy dla szkół i wyjazdowe.

Dysponujemy pięknym terenem oraz dużym zapleczem rekreacyjnym i technicznym.

Możemy również zapewnić kompleksową obsługę artystyczną, rekreacyjną i gastronomiczną każdej imprezy w dowolnym miejscu i czasie na terenie całego kraju.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa to podstawowe atuty naszej działalności, z której korzysta wiele firm i osób.

W programie imprez oferujemy atrakcyjne scenariusze artystyczne i rekreacyjne z wykorzystaniem walorów pięknego przyrodniczo terenu, dostarczając gościom niesamowitych wrażeń i emocji.

Z kolei wyborne menu i trafiająca w gust oprawa muzyczna, umilają pobyt, stwarzając niesamowity biesiadno-taneczny klimat.

Jeżeli chcesz mieć udaną imprezę - wybierz Malibu

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę