tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ośrodek doskonalenia techniki jazdy TOR Rakietowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy TOR Rakietowa

Szkolenia motocyklowe i samochodowe, dla kierowców indywidualnych i dla firm, na różnych poziomach zaawansowania - szkolenia prowadzone na profesjonalnym autodromie, wyposażonym w płyty poślizgowe i jedynym w Polsce posiadającym kurtyny wodne. Organizacja imprez motoryzacyjnych. Otwarty tor kartingowy.

Adres

TOR Rakietowa - Centrum Motoryzacyjne REDECO
54-615 Wrocław, ul. Rakietowa 39
tel. 071/ 374 06 06
fax. 071/ 374 22 97
kursy@redeco.pl WWW:

OPIS FIRMY

TOR Rakietowa to ośrodek stworzony specjalnie na potrzeby doskonalenia techniki jazdy motocyklem, skuterem i samochodem. Na powierzchni 70 000 m2 powstało ok. 4 km dróg asfaltowych, betonowych i szutrowych, w konfiguracji prostych, łuków i rond otoczonych terenami trawiastymi. Autodrom posiada płyty poślizgowe: prostokątną i pierścieniową, wyposażone w nowoczesny system zaraszaczy i kurtyn wodnych, którymi do niedawna szczyciły się tylko ośrodki zagraniczne.

Bezpieczna przestrzeń autodromu pozwala na prowadzenie szkoleń doskonalących dla kierowców motocykli, samochodów osobowych i dostawczych na wszystkich poziomach zaawansowania: od "młodych kierowców", poprzez kierowców doświadczonych, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, po Rajdową Szkołę Jazdy.

Kadrę ośrodka stnowią doświadczenie instruktorzy techniki jazdy, wspierani przez znanych zawodników rajdowych i wyścigowych.

Oprócz szkoleń ośrodek oferuje szeroką gamę imprez motoryzacyjnych z wykorzystaniem gokartów, samochodów, specjalnych pojazdów do rallycrossu, trolei, quadów, itp. TOR Rakietowa jest też doskonałym miejscem na organizację zlotów, pokazów i promocji.

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę