tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pass to Ride Sp. z o.o.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pass to Ride Sp. z o.o.

Pass2Ride to paszport do przygody, podróży, wyzwania, spełnienia marzeń, które dotychczas były tylko marzeniami, a dziś mogą stać się Twoja rzeczywistością...

Adres

ul. Puławska 579 (I piętro)
02-885 Warszawa
(0-22) 859-10-60
kontakt@passtoride.pl WWW:

OPIS FIRMY

Wizyta w Pass2Ride to nie to samo, co wizyta w sklepie.

Naszą wizją jest stworzenie miejsca, w którym przygoda się dopiero zaczyna. Miejsca, które jest przepełnione emocjami i kompetencją.

Odwiedzając nas możesz znaleźć kompanów podróży, poznać historię różnych wypraw, wymienić doświadczenia, opowiedzieć o swoich planach lub zrealizowanych już wyprawach albo właśnie tu rozpocząć kolejną... A przede wszystkim znajdziesz tu elementy niezbędne w układance zwanej „wyprawa”!

Dzięki firmie Edelweiss odkryjesz miejsca nieznane, drogi dotąd nieuczęszczane, poczujesz smak prawdziwej przygody i niezapomnianych wrażeń!
W naszym asortymencie znajdziesz między innymi produkty takich firm, jak: Touratech, Companero, Halvarssons, Lindstrands, Revit, Racer, Shoei, Schuberth, X-Lite, Daytona, Boblbee, Scala Rider, Garmin, Motorex i wiele innych.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę