tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pole quadowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pole quadowe

Posiadam 7ha pola w jedynm kawałku i 1ha lasu. Teren idealnie nadaje się do jazdy quadami i do najłatwiejszych nie należy. Gwarantujemy 100% satysfakcji i wspaniałą zabawę.

Adres

Górno, nr tel. 787677166.

OPIS FIRMY

Posiadam 7ha pola w jedynm kawałku i 1 ha lasu. Znajduje się tam rzeka i malownicze tereny leśne. Teren idealnie nadaje się do jazdy quadami i do najłatwiejszych nie należy, ale nawet dla najmłodszych i początkujących coś się znajdzie. Gwarantujemy 100% satysfakcji i wspaniałą zabawę.

Możliwość zorganizowania imprez integracyjnych, wypraw quadowych, kuligów, ognisk, pikników. Jednym z naszych atutów jest lokalizacja- znajdujemy się zaledwie 13 km od Kielc. Oferujemy cały teren do Państwa dyspozycji. Na tak dużym terenie zorganizować można wszystko! 

POZDRAWIAMY i SERDECZNIE ZAPRASZAMY osoby indywidualne, grupy zorganizowane i firmy. 

Więcej informacji telefonicznie- 787677166. 

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę