tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Iga witek kupia trenerowi KTM 390 Duke. Teraz go bdzie mia krpujcy problem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Iga witek kupia trenerowi KTM 390 Duke. Teraz go bdzie mia krpujcy problem

Autor: Raff 2020.11.12, 14:10 Drukuj

Piękny KTM 390 Duke dla trenera Igi Świątek, Piotra Sierzputowskiego, to rezultat zakładu, jaki nasza znakomita tenisistka z nim zawarła. Trener będzie musiał jednak wywiązać się z innego zakładu, co może okazać się dość krępujące.

Iga i jej trener lubią zakłady. Kto wie, być może to właśnie dlatego nasza tenisistka wygrała Rolanda Garrosa? Tego nie dowiemy się zapewne nigdy, pewne jest jednak to, że Polka przegrała z kretesem… zakład z własnym trenerem.

NAS Analytics TAG

Iga i Piotr założyli się o to, czy zawodniczka dojdzie do 4. rundy Australian Open. Jeśli tak by się stało, trener miał dostać wybrany przez siebie motocykl. Iga oczywiście bez większego problemu awansowała do czwartej rundy, zatem Piotr Sierzputowski stanął przed wyborem jednośladu.

Finalnie zdecydował się on na KTM-1 390 Duke, zgrabny miejski jednoślad, napędzany singlem 373 cm3 o mocy 44 KM. Tutaj trener zatriumfował, jednak pozostała mu do spełnienia nieco krępująca obietnica. Otóż przy innej okazji, założył się on z Igą, że jeśli ta wygra jakiś turniej, Piotr wydepiluje sobie klatę i plecy. Po wygranej na Roland Garros czeka go zatem pożegnanie z bujnym owłosieniem...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr