tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna 901 Norden Concept - retrofuturystyczny turystyk NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna 901 Norden Concept - retrofuturystyczny turystyk

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.06, 10:49 Drukuj

Husqvarna podąża ścieżką zakładającą kuszenie konceptami przed pokazaniem finalnego produktu. Mając w pamięci to, że produkt finalny w niewielkim stopniu odbiega od początkowego stadium już nie możemy się doczekać produkcyjnej wersji skandynawskiego turystyka.

Husqvarna 901 Norden to stylistyczna ostoja chłodu i spokoju i jest w tym coś porywającego. Główne skrzypce w wyglądzie motocykla gra okrągły reflektor w technologii LED zamknięty pomiędzy wysoką owiewką i delikatną szybą, które zwiastują dobrą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

NAS Analytics TAG

Sercem motocykla będzie dwucylindrowy, rzędowy i chłodzony cieczą silnik o pojemności 889,5 cm3. Z przodu mamy koło o średnicy 21 cali, podczas gdy tylne ma średnicę 18 cali. Obuwiem konceptu są opony Pirelli Rally Scorpion. Informacje będą wyświetlane na dwuczęściowym panelu TFT przystosowanym do pokazywania wskazówek nawigacji.

Oprócz tego mamy ciekawie zaprojektowane osłony dłoni, gmole oplatające niemal cały przód oraz stelaż na torbę umieszczony na zbiorniku paliwa. Husqvarna 901 Norden zapowiada się wybornie i mamy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać kolejnego roku na pokazanie ostatecznej wersji tego motocykla.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę