tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fireblade na 8-godzinny wyścig na torze Suzuka NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Honda Fireblade na 8-godzinny wyścig na torze Suzuka

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.01, 13:20 Drukuj

Runda mistrzostw świata w wyścigach długodystansowych zagości na torze Suzuka już po raz 42. W tym roku wyścig odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Jest to "domowa" runda dla japońskich producentów motocykli, stąd jest ona dla nich niezwykle ważna pod względem prestiżowym.

NAS Analytics TAG

Fabryczny zespół Red Bull Honda zaprezentował malowanie swojego motocykla CBR1000RRW, zbudowanego na bazie fabrycznej CBR1000RR SP2. Trzej kierowcy teamu to Takumi Takahashi, czołowy zawodnik japońskich mistrzostw superbike, Ryuchi Kiyonari, jeżdżący w WSBK w ekipie Moriwaki Althea oraz kierowca testowy HRC Stefan Bradl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę