tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda DN-01 - powiew wieoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda DN-01 - powiew wieoci

Autor: Eristof 2008.03.11, 09:51 17 Drukuj

„Czy to chopper, czy to skuter? Nie to Honda DN-01" Właśnie te słowa przyszły mi na myśl, gdy po raz pierwszy ujrzałem zdjęcia zupełnej motonowości Hondy.

Patrząc na fotografie Hondy DN-01 bardzo trudno jest jednoznacznie określić klasę przynależności tego jednośladu. Dopatrzymy się w niej cech choppera, maxiskutera, jak również motocykla turystycznego. Dość powiedzieć, że w ofercie handlowej Hondy model ten znajdziemy w dziale naked, choć w sposób oczywisty golas to nie jest.

NAS Analytics TAG

Jego sercem jest czterosuwowy, ośmiozaworowy, chłodzony cieczą V-twin, o pojemności 680cm3 z automatyczną, a dokładniej hydro-mechaniczną skrzynią biegów. Producent motocykla niestety nie podaje jego mocy, ale wiemy, że wyniesie ona w przybliżeniu 60KM. Mocnym punktem DN-01 są 17" koła o rozmiarach ogumienia 130/70 - przód i 190/50 z tyłu, które z pewnością w dużym stopniu ułatwią prowadzenie motocykla. Uroku maszynie Hondy dodaje także jednoramienny wahacz, który chyba niepotrzebnie przysłoniono tłumikiem.

Z pewnością Honda DN-01 jest motocyklem kontrowersyjnym, ale kto wie, czy nie zapoczątkuje powstania nowego segmentu jednośladów. Cena brutto tego niezwykle ciekawego sprzętu wynosi 43900pln. Czy to dużo? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, bo na dzień dzisiejszy chyba nie ma w swej klasie żadnego konkurenta.

Honda DN-01 przod dynamiczne
Honda DN-01 w czerni
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
biala Honda DN-01
Honda DN-01
Honda DN-01 nowosc 2008
Honda DN-01 w trasie
Komentarze 16
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr