tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CBR500R 2016 - garść nowych informacji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CBR500R 2016 - garść nowych informacji

Autor: Informacja prasowa 2015.10.15, 08:35 3 Drukuj

Honda Motor Europe ma przyjemność ogłosić szeroką gamę ulepszeń do motocykla CBR 500R, sportowego modelu o średniej pojemności, którego sprzedaż została zapoczątkowana w sezonie 2013.

Zastosowane w modelu 16YM CBR500R połączenie właściwości jezdnych z widowiskową stylizacją o typowo sportowym charakterze, zapewni motocyklowi wysokie zainteresowanie zarówno wśród użytkowników, którzy do tej pory korzystali z mniejszych maszyn, jak również tych kierowców, którzy preferują pojazdy o typowo sportowym charakterze.

NAS Analytics TAG

Uaktualnienia na rok 2016 obejmują:

  • Kompletnie nową stylistykę opartą na filozofii designu "Aggressive Speed Shape". Ostre linie krawędziowe zostały poprowadzone od zaprojektowanego na nowo przodu motocykla - z nowymi podwójnymi reflektorami w technologii LED - aż po agresywnie uniesiony tył (również ze światłami typu LED). Wszystkie te innowacyjne rozwiązania zapewniają modelowi 16YM CBR 500R wygląd aerodynamicznego i szybkiego motocykla.
  • Ulepszono przednie zawieszenie i dodano regulację wstępnego obciążania, zwiększono zbiornik paliwa i zmieniono wlew paliwa, dodano regulację dźwigni hamulca oraz kluczyk zapłonu w stylistyce "wave".
  • Zmieniono tłumik na krótszy w celu zwiększenia centralizacji masy, z poprawioną konstrukcją wewnętrzną w celu uzyskania dźwięku o typowo sportowym niskim i wyraźnym charakterze.
  • Możliwość personalizacji pojazdu zapewnia szeroka gama kolorystyczna, dzięki której bez problemu osiągniemy wrażenie dynamiki i nadamy maszynie typowo sportowego, agresywnego charakteru.

Dzięki najnowszym uaktualnieniom, model 16YM CBR 500R został zaprojektowany tak, aby zaoferować nabywcy maksimum sportowych wrażeń, styl oraz prezencję zgodną z preferencjami użytkownika maszyny z kategorii A2.

Model 16YM CBR 500R zostanie po raz pierwszy zaprezentowany szerokiej publiczności podczas rozpoczynających się 15 października 2015r. w Orlando na Florydzie targów American International Motorcycle Expo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę