tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson X440 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Producent musi wstrzymać zamówienia na motocykl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson X440 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Producent musi wstrzymać zamówienia na motocykl

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.08.01, 10:31 Drukuj

Na początku lipca zadebiutował kolejny mały Harley, a jest nim przeznaczony na rynek indyjski model X440. To kolejny po X350 i X500 motocykl, który został stworzony z myślą o krajach, gdzie największą popularnością cieszą się małe pojemności. Motocykl opracowany w Indiach będzie produkowany przez Hero MotoCorp.

Harley-Davidson X440 kosztuje około 12,8 tys. zł i jest napędzany silnikiem o pojemności 440 cm3. Maksymalna moc to 27 KM, a zbiornik paliwa o pojemności 13,5 l powinien pozwolić na przejechanie do 450 km na jednym tankowaniu. Z przodu zamontowano widelec upside-down od KYB, a z tyłu - amortyzator z siedmiostopniową regulacją napięcia wstępnego. Z elektroniki jest jedynie system ABS. Wyświetlacz o przekątnej 3,5" można sparować z telefonem, dzięki czemu pokaże m.in. wskazówki nawigacji. Niestety żaden z małych Harleyów nie trafi do Europy.

NAS Analytics TAG

Produkcja motocykla rozpocznie się we wrześniu. Spore zainteresowanie sprawiło, że zapisy zostaną wstrzymane od 3 sierpnia. Pierwsze dostawy motocykli do klientów zaplanowano na październik, co powinno podreperować wyniki finansowe Harleya, które zostały zaburzone przez niedawną nieplanowaną przerwę w produkcji w USA.

- Rosnący napływ zamówień i zapytań o Harleya X440 chwyta za serce. Ich liczba przekroczyła nasze oczekiwania i doszliśmy do punktu, w którym zdecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu przyjmowania zamówień online. Odpowiedź klientów jest oznaką miłości do marki i zaufania, jakim motocykliści darzą marki Harley-Davidson i Hero MotoCorp - mówi cytowany przez Car&Bike Niranjan Gupta, dyrektor naczelny Hero MotoCorp.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę