tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson X440 z Indii na oficjalnych zdjciach i z dat premiery. Powsta przy wsppracy z Hero MotoCorp
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson X440 z Indii na oficjalnych zdjciach i z dat premiery. Powsta przy wsppracy z Hero MotoCorp

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.05.26, 09:21 Drukuj

Wszystko wskazuje na to, że kolejny mały Harley jest coraz bliżej premiery. Po produktach stworzonych wspólnie z Chińczykami przyszedł czas na motocykl przeznaczony dla klientów z Indii. Tutaj jako partnera Harley wybrał Hero MotoCorp. Wcześniej motocykl pojawił się jako HD4XX, a teraz już wiadomo, jakie będzie jego oficjalne oznaczenie.

Harley-Davidson ma dość burzliwą historię na indyjskim rynku, ponieważ za czasów panowania Matthew Levaticha producent próbował swoich sił na tamtym rynku i chciał nawet przenieść do Indii aż 60 proc. produkcji. Z planów ostatecznie nic nie wyszło, a oficjalne przedstawicielstwo zostało zlikwidowane. Jochen Zeitz próbuje zrobić kolejne podejście, ale w nieco inny sposób. Marka nawiązała współpracę z Hero MotoCorp i przedstawi motocykl z silnikiem o małej pojemności, który będzie oferowany na lokalnym rynku.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Już wiadomo, że efektem współpracy Harleya i Hero będzie model X440. Zdjęcia motocykla po raz kolejny trafiły do sieci. Widać na nim motocykl podobny do chińskich X350 i X550, ale z bardziej zadartym tyłem i tym samym nieco bardziej agresywną sylwetką. Z przodu jest widelec upside-down, a z tyłu - dwa amortyzatory. Do tego jest oświetlenie wykonane w pełni w technologii LED. Rama jest zbudowana ze stalowych rur. Z przodu jest koło o średnicy 18 cali, a z tyłu - o średnicy 17 cali.

Według Mint.com, silnik będzie miał pojemność 440 cm3, maksymalną moc 20 KM, a maksymalny moment obrotowy ma wynosić 27 lub 40 Nm. Jak informuje serwis Bikewale, motocykl ma zadebiutować 4 lipca. Wygląda na to, że Harley chce rozproszyć ofertę mniejszych maszyn oferowanych na szeroko pojętych rynkach wschodzących. Jednocześnie raczej nie trafią one do sprzedaży w Europie czy w Stanach Zjednoczonych, chociaż w USA pojawiły się egzemplarze X350 w wersji przeznaczonej dla ośrodków prowadzących szkolenia dla motocyklistów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr