tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson X350 zaprezentowany w Chinach. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson X350 zaprezentowany w Chinach. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.03.10, 10:12 Drukuj

Zgodnie z zapowiedziami Harley-Davidson zaprezentował w Chinach model X350, który jest budżetową propozycją marki stworzoną przy współpracy z koncernem QJ Motor. Choć motocykle trafiły także w wersji szkoleniowej do Stanów Zjednoczonych i zostały także zatwierdzone przez California Air Resources Board, to nie wiadomo, jakie będą ostateczne rynki zbytu dla tej maszyny.

Harley-Davidson X350 ma silnik o pojemności 353 cm3 i maksymalnej mocy 36 KM. Wersja dla ośrodków szkolenia motocyklistów prowadzonych przez markę Harley-Davidson została zdławiona do 23 KM. Motocykl ma dwie tarcze hamulcowe z przodu i widelec typu upside-down. Producent podaje, że zarówno przednie jak i tylne zawieszenie można regulować. Zbiornik paliwa ma pojemność 13,5 l, a motocykl w stanie gotowym do jazdy waży 195 kg. Koła o średnicy 17 cali mają aluminiowe felgi i opony Pirelli Angel ST. Deklarowane spalanie to 4,9 l na 100 km.

NAS Analytics TAG

W materiałach na chińskiej stronie producenta czytamy, że maszyna była inspirowana stylistycznie modelem XR750, który jest wyścigową maszyną używaną do wyścigów dirt track. Występowała również w drogowej wersji XRTT. Motocykla dosiadał między innymi słynny Evel Knievel. Mały Harley bazuje na nakedzie QJMotor SRK350, z którego wzięto ramę i zawieszenie. Cena motocykla nie została oficjalnie podana, choć według niektórych azjatyckich portali ma ona wynosić równowartość ok. 21,2 tys. zł.

Na razie nie wiadomo, na jakich rynkach pojawi się nowy motocykl. Czekamy również na premierę modelu X500. Według portali motocyklowych z Indii, Harley serii X raczej nie trafi na tamtejszy rynek, bo Amerykanie szykują inną maszynę w kooperacji z Hero Motocorp. Wygląda więc na to, że małe Harleye narobią sporo zamieszania, a nam pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr