tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 120-lecie marki Harley-Davidson w salonie Liberator Warszawa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

120-lecie marki Harley-Davidson w salonie Liberator Warszawa

Autor: Informacja prasowa 2023.05.24, 11:04 Drukuj

Najstarszy dealer Harley-Davidson w Polsce świętuje 120-lecie marki. 3 czerwca 2023 roku w Warszawie odbędzie się specjalny event, poprzedzający europejskie obchody w Budapeszcie 22-25 czerwca oraz Harley-Davidson Homecoming, czyli największą imprezą rocznicową, która na 13-16 lipca zaplanowana jest w Milwaukee, w Stanach Zjednoczonych.  W warszawskim wydarzeniu weźmie udział gość specjalny z Ambasady USA w Polsce.

Harley-Davidson kończy w tym roku 120 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników marki oraz pasjonatów motocykli, Liberator Warszawa organizuje wyjątkowe wydarzenie. Już 3 czerwca przy ul. Górczewskiej 30 w Warszawie będzie można zobaczyć kultowe motocykle, posłuchać muzyki na żywo oraz obejrzeć wyjątkowe BIKE SHOW w kategoriach: Best Bike, Best Harley, Best Vespa i Best Paint.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Impreza, której współorganizatorem jest Warsaw Chapter H.O.G. ( Harley Owners Group) wystartuje o godzinie 12:00. Ogłoszenie wyników konkursu BIKE SHOW i rozpoczęcie części oficjalnej zaplanowano na 16:00. Godzinę później na scenie pojawią się zespoły Hell Device i Rock Union.

Harley-Davidson wspiera pomoc humanitarną w Ukrainie

Czerwcowy event w Warszawie to także niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z misją Grupy Awangarda - polskiego zespołu medyków przyfrontowych, którzy od początku wojny działają w Donbasie w  obwodzie Donieckim oraz Fundacją Cywilnej Obrony Terytorialnej - Semper Paratus, która uczy i szkoli cywilnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, jak w razie wybuchu wojny zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Więcej o wydarzeniu na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr