tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson APEX. Nowe fabryczne malowanie custom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson APEX. Nowe fabryczne malowanie custom

Autor: Informacja Prasowa 2022.08.09, 08:59 Drukuj

Harley-Davidson zaprezentował pod nazwą Apex, nową opcję fabrycznego malowania custom dla wybranych modeli Grand American Touring. Ten nowy, dynamiczny schemat kolorystyczny debiutuje podczas dorocznego zlotu motocyklowego w Sturgis. Malowanie Apex jest inspirowane długą i pełną sukcesów historią wyścigową Harley-Davidson, najbardziej kultowej marki motocyklowej na świecie.

Spuścizna wyścigowa, której początki ustanowiono ponad sto lat temu w zawodach hill climb, enduro i flat track, trwa do dziś, gdyż zespół fabryczny Harley-Davidson® Screamin’ Eagle® broni mistrzostwa MotoAmerica King of the Baggers zdobytego w 2021 roku.

NAS Analytics TAG

"Malowanie fabryczne Apex w stylu custom daje motocyklistom możliwość wyrażenia na karoserii swoich baggerów emocji związanych z prędkością i rywalizacją" - powiedział Brad Richards, wiceprezes ds. projektowania i dyrektor kreatywny ds. motocykli. "Ten schemat malowania komunikuje szybkość i pęd, dzięki liniom i kolorom inspirowanym motocyklami wyczynowymi Harley-Davidson®".

Malowanie Apex zawiera grafikę na zbiorniku paliwa, która naśladuje kształt zbiornika legendarnego motocykla Harley-Davidson® XR750 do wyścigów flat track. W modelach z owiewką grafika przesuwa się do tyłu, aby zrównać się z grafiką zbiornika i prowadzi pod kątem sugerującym szybkość. Linie na przednim błotniku łączą się wizualnie z liniami na bocznych osłonach i kufrach, tworząc efekt płynności. Oglądany z profilu motocykl wydaje się być w ruchu.

Bazą schematu jest czarny podkład Vivid Black a szare panele w kolorze Gauntlet Grey są otoczone akcentującym paskiem w kolorze Jet Fire Orange - oryginalnym kolorze stosowanym w maszynach wyścigowych XR750. W każdym panelu widać wewnętrzne cienie i subtelny deseń z logo Bar & Shield, który pojawia się i zanika w całym schemacie. Ten efekt zanikania był zainspirowany efektem zanikania motywu szachownicy obserwowanym w motocyklach wyścigowych Harley-Davidson Factory Team. Całość pokryta jest warstwą lakieru bezbarwnego. Malowanie custom Apex jest nakładane w zakładach Harley-Davidson York Vehicle Assembly i Harley-Davidson Tomahawk Operations.

Malowanie Apex będzie oferowane na całym świecie przez pozostałą część okresu zamawiania modeli z rocznika 2022, jako fabryczna opcja w wybranych modelach Harley-Davidson Grand American Touring:

Road King™ Special
Street Glide™ Special (wersja z wykończeniem Chrom oraz Black)
Ultra Limited (wersja z wykończeniem Chrom oraz Black)
Road Glide™ Limited (wersja z wykończeniem Chrom oraz Black)
Road Glide™ Special (wersja z wykończeniem Chrom oraz Black)

Dział oryginalnych części i akcesoriów Harley-Davidson będzie oferować bagażniki Tour-Pak® i przednie błotniki pomalowane zgodnie ze schematem kolorystycznym Apex. Umożliwi to posiadaczom dalsze modyfikacje motocykla zamówionego z fabrycznym malowaniem Apex.

Skontaktuj się z lokalnym autoryzowanym dealerem Harley-Davidson®, aby uzyskać więcej informacji na temat procedury zamawiania motocykla Harley-Davidson® i akcesoriów z fabrycznym malowaniem Apex w stylu custom.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr