tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gymkhana na mokrym - mistrzowski popis japońskich policjantów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gymkhana na mokrym - mistrzowski popis japońskich policjantów

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.11, 19:54 Drukuj

Brytyjska policja od dawna nie radzi sobie z moto-bandytami na własnym podwórku. Podobno mają ich wesprzeć koledzy z Japonii, którzy w tym celu intensywnie trenują jazdę w typowo angielskiej pogodzie.

Asfalt tak mokry, że nogi same rozjeżdżają się od stania, nie jest wymarzonym podłożem do ciasnych zwrotów i mocnych pochyleń motocyklowej gymkhany. Tymczasem japońscy policjanci dokonują w tych warunkach prawdziwych cudów na swoich Hondach VFR. Oni po prostu kochają taką rywalizację. Kiedy na co dzień tylko kłaniasz się wszystkim w pas, to może być jedyna okazja na odreagowanie.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę