tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bosozoku - japońskie gangi motocyklowe
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bosozoku - japońskie gangi motocyklowe

Autor: Alonzo 2017.01.10, 12:01 1 Drukuj

Motocyklowy tuning ma różne oblicza. Jedni fascynują się customowymi chopperami, inni streetfighterami, jeszcze innych interesują tylko motocykle przerabiane na scramblery czy cafe racery. Nikt w Europie jednak raczej nie fascynuje się tuningiem motocyklowym w stylu Bosozoku…

Bosozoku to japońskie gangi motocyklowe, które powstały w latach 70. ubiegłego wieku. Jedną z ich charakterystycznych cech jest styl przebudowywania swoich motocykli wyróżniających się jaskrawymi kolorami, siedzeniami z karykaturalnie wysokimi oparciami, wysokimi kierownicami, czy obłymi owiewkami. Jedną z ulubionych rozrywek "gangsterów" jest granie na silnikach motocyklowych. Rytmiczne dodawanie i odejmowanie gazu czy puszczanie sprzęgła na biegu tworzy wspaniałą muzykę dla uszu każdego motocyklisty. Posłuchajcie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę