tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin i wielki skok - zwiastun [WIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin i wielki skok - zwiastun [WIDEO]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.09, 22:13 Drukuj

Guy Martin podjął się próby powtórzenia legendarnego skoku z filmu "Wielka ucieczka". Do sieci trafił zwiastun programu.

Mechanik, zawodnik i kaskader - człowiek o wielu twarzach podjął się próby odtworzenia jednego z najbardziej spektakularnych wyczynów w dziejach kinematografii. Przy użyciu motocykla Triumph Scrambler 1200 spróbował przeskoczyć przez podwójne, zakończone kolczatką ogrodzenie o wysokości trzech metrów.

NAS Analytics TAG

Na raze program "The Great Escape" jest dostępny dla subskrybentów brytyjskiej platformy ALL 4 oraz na platformie YouTube, gdzie cały, trwający prawie trzy godziny materiał można obejrzeć za 17 złotych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę