tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle Leatt Velocity 5.5. Kuloodporna jakość na najtrudniejsze warunki
NAS Analytics TAG

Gogle Leatt Velocity 5.5. Kuloodporna jakość na najtrudniejsze warunki

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.02.03, 17:10 Drukuj

Motocyklowe gogle, które wytrzymają wszystko - taki opis pasuje do gogli Velocity 5.5 jak ulał. To prawdopodobnie jedyne gogle motocyklowe z... kuloodporną szybą!

Po co komu kuloodporna szyba w goglach motocyklowych? Oczywiście nikt nie projektował tego akcesorium z myślą o motocyklistach biorących udział w działaniach wojennych czy choćby manewrach na poligonie wojskowym. Z drugiej strony sami wiecie jak to jest podczas zawodów, czy treningów - kamienie i żwir strzelające spod kół jadących przed nami zawodników to chleb powszedni.

Kuloodporna szyba to jednak nie jedyna cecha wyróżniająca gogle Velocity 5.5. Charakteryzują się ona także niepowtarzalnym designem, który natychmiast zwraca uwagę i pozwala wyróżnić się nawet w czasie największych eventów. Kąt widzenia wynosi aż 170 stopni, co zapewnia niezrównaną widoczność podczas rywalizacji. W szczególnie niesprzyjających warunkach pomoże niezawodny system roll-off.

W ofercie Leatt znajdziesz kilkanaście wersji szyb - od przezroczystych, przez dymione, aż do lustrzanych. Gogle Leatt Velocity 5.5 wyposażone są niemal tak samo jak topowy model. Posiadają samoociekającą ramkę, dzięki której nie musisz martwić się o wodę na powierzchni szyby, perfekcyjnie dopasowaną, trójwarstwową wewnętrzną gąbkę i specjalny, niestandardowy kształt, dzięki któremu bez problemu dopasujesz gogle do niemal każdego kasku. 

Gogle Velocity 5.5 wyposażone są w szeroki, 45-milimetrowy pasek z silikonowym wykończeniem, który dba, by zawsze pozostawały na swoim miejscu. W zestawie znalazły się także pakiet zrywek i demontowalny nosek. Kuloodporne gogle Leatt Velocity znajdziesz w sklepach Olek Motocykle oraz w sklepie internetowym od 269 PLN ZŁ.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę