tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Buty Leatt GPX 5.5 FlexLock. Twoja niezawodna ochrona w offroadzie

Buty Leatt GPX 5.5 FlexLock. Twoja niezawodna ochrona w offroadzie

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.02.04, 13:39 Drukuj

Zaawansowany system ochrony kostki i kolana, perfekcyjne dopasowanie, optymalne czucie motocykla – buty Leatt GPX 5.5 FlexLock to najlepsze, co możesz wybrać do offroadu.

Każdy, kto kocha jazdę w terenie wie, że upadki i gwałtowne zmiany obciążenia są na porządku dziennym. Prawidłowa ochrona stawów skokowych daje nam pewność, że dobra zabawa nie zmieni się nagle w trudne do wyleczenia problemy zdrowotne.

Jednym z najważniejszych elementów ochrony biernej motocyklisty w offroadzie są buty motocyklowe. To newralgiczny element stroju - z jednej strony muszą one umożliwiać bezproblemową obsługę dźwigni zmiany biegów i hamulca oraz zapewniać czucie motocykla, z drugiej strony muszą skutecznie chronić stopę i łydkę przed urazami, a staw przed skręceniem. 

Specjaliści Leatt nie ustają w wysiłkach, by zapewnić fanom offroadu jak najdoskonalszą ochronę. Trzy lata zajęło projektowanie i testowanie butów Leatt GPX 5.5 FlexLock. W pracę nad nimi włączyli się profesjonalni zawodnicy sportów motorowych z całego świata. Dzięki temu wiesz, że GPX 5.5 zostały sprawdzone w najtrudniejszych warunkach. 

Najważniejszą cechą butów Leatt GPX 5.5 jest regulowany system FlexLock, który redukuje siły oddziałujące na stawy - na kostkę aż o 37%, a na kolano o 35%. Dzieje się to przez blokadę ruchu stawu przy nadmiernym zgięciu. But zapewnia znakomite czucie ramy, dźwigni zmiany biegu i tylnego hamulca, co pozwala na bezproblemowe panowanie nad motocyklem.  system ten to tzw. “orteza” kostki.

Buty Leatt GPX 5.5 wyposażone są w technologię SlideLock Velcro, która pozwala na bardzo łatwe dopasowanie buta do kształtu łydki i zapewnia pewne zapięcie. Buty przystosowane są nawet do szerokich stóp, a niski profil zapewnia wygodę podczas zmiany biegów. Za komfort termiczny buta odpowiada oddychająca podszewka, dzięki której stopa może oddychać nawet podczas najtrudniejszych treningów czy zawodów. Cena detaliczna Leatt GPX 5.5 FlexLock od 1599 zł

Więcej informacji o butach Leatt znajdziesz TUTAJ.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę