tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle Leatt Velocity. Kuloodporna ochrona na każde warunki
NAS Analytics TAG

Gogle Leatt Velocity. Kuloodporna ochrona na każde warunki

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.07.18, 10:16 Drukuj

Gogle Leatt Velocity to pierwszy wybór każdego, dla kogo bezpieczeństwo podczas jazdy offroadowej jest sprawą kluczową. Producent oferuje je w trzech wersjach, dopasowanych do różnych potrzeb.

Gogle Leatt to optymalne uzupełnienie off-roadowego kasku. Cechują się nie tylko świetnym designem, perfekcyjną wygodą czy dopasowaniem, ale również najwyższą ochroną  przed wszelkimi możliwymi zagrożeniami.  Szeroka, nieparująca szybka Anti-Fog zapewnia świetną widoczność (kąt widzenia wynosi, aż 170 stopni!), a jej kuloodporna  specyfika daje gwarancję bezpieczeństwa przed kamieniami, żwirem i gałęziami jakiej na rynku jeszcze nie było!

Gogle Leatt Velocity zestaw

Leatt Velocity 6.5

Najwyższy model gogli Leatt, przeznaczony na najtrudniejsze warunki, posiada systemem szybkiej wymiany szybki - wystarczy otworzyć zatrzaski, wypchnąć szybkę i włożyć nową - całość nie zajmie Ci więcej niż 20 sekund! Sztywna zewnętrzna ramka o podwójnej gęstości zapewnia uszczelnienie, a demontowalna, trójwarstwowa wewnętrzną gąbka dba o optymalne dopasowanie do twarzy. Pasek o szerokości 50mm z silikonowym wykończeniem pilnuje, aby Twoje gogle zawsze pozostały na swoim miejscu. 

Zestaw jest uzupełniony o demontowalny nosek oraz pakiet zrywek.

Gogle są gotowe do montażu systemu roll-off. 

Cena od: 349 zł.

Leatt Velocity 5.5

Kształt gogli Velocity 5.5 sprawdza się nie tylko z kaskami Leatt, ale także z produktami innych producentów. W niesprzyjających warunkach przyda się ich samoociekająca ramka i możliwość montażu systemu roll-off. Silikonowany pasek o szerokości 45 mm gwarantuje pewne mocowanie gogli na kasku.

Cena od: 269 zł.

Leatt Velocity 4.5

Podstawowy, najbardziej elastyczny model gogli Leatt zapewnia ponadprzeciętne właściwości. Dwuwarstwowa pianka pozwala na dokładne dopasowanie gogli do twarzy, a 40-milimetrowy pasek z silikonowym wykończeniem zadba o pewne mocowanie na kasku. 

Cena od: 179 zł.

Dopełnienie oferty gogli stanowi kilkanaście wersji szybek - od przeźroczystych po dymionych po lustrzane w naprawdę rozmaitych wersjach kolorystycznych. Tak szeroki wybór ułatwia użytkownikowi dopasowanie tego elementu do własnych preferencji czy warunków pogodowych. 

Cena kuloodpornych szybek zaczyna się już od 72 zł.

Gogle Leatt Velocity możecie kupić w sieci sprzedaży Olek Motocykle i w sklepie shop.olekmotocykle.com

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę