tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gleby i paciaki - czyli nieudane triki podczas Czech Stunt Day 2018

Gleby i paciaki - czyli nieudane triki podczas Czech Stunt Day 2018

Autor: Damian Bazaniak 2019.02.05, 10:12 Drukuj

Czech Stunt Day z Ostrawy to obecnie największe zawody stuntridingu na świecie. Co roku o tytuł mistrza walczy tutaj ponad sześćdziesięciu stunterów. Nie zawsze i nie każdemu jednak wszystko wychodzi tak jak to zaplanował...

W tak dużej stawce zawodników oraz pod wielką presją nie jest trudno o błędy. Ekipa Stuntex uchwyciła w jakości 4K najlepsze gleby podczas zawodów Czech Stunt Day 2018. Wielkie brawa należą się dla organizacji za zabezpieczenie imprezy, bo mimo różnych sytuacji, żadna tak naprawdę nie zagroziła publiczności. Z resztą zobaczcie sami!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę