tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gadżety Ścigacz.pl na Extrememoto NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gadżety Ścigacz.pl na Extrememoto

Autor: Michał Zabawa 2010.06.22, 18:21 Drukuj

Już w ten weekend na warszawskim Bemowie odbędzie się Extrememoto 2010. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę na gadżety Ścigacz.pl.

Odwiedzając namiot Sklepu Ścigacz.pl podczas imprezy będziecie mogli kupić m.in. bestsellery Ścigacz.pl, książki i filmy. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę, dzięki której gadżety Ścigacz.pl będą do nabycia w niższych cenach! Podczas Extrememoto będziecie mogli otrzymać naklejkę „motocykle są wszędzie", zapraszamy do naszych namiotów - na pewno je zauważycie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę