tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gadający motocykl, czyli ucieleśnienie naszych koszmarów Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Gadający motocykl, czyli ucieleśnienie naszych koszmarów

Autor: Beavis 2016.11.23, 08:48 Drukuj

Kawasaki opublikowało pierwszy klip traktujący o motocyklu ze sztuczną inteligencją.

Dwa miesiące temu pisaliśmy o rozpoczęciu prac nad sztuczną inteligencją przez Kawasaki Heavy Industries. Rozwiązanie przyszłości ma dać naszemu motocyklowi "osobowość". Osobowość z amerykańskim akcentem przewidującą wymuszenie pierwszeństwa, deszcz i rozmawiającą z naszym synem, który ma tak pełen kalendarz, że musimy się umawiać na tydzień do przodu:

Są dwie opcje: albo powyższy klip jest absurdalnie idiotyczny, albo sam pomysł. Moim zdaniem jedno i drugie. Czy ktokolwiek z Was pomyślał kiedyś: "A co by było, gdyby mógł rozmawiać z moim ZX-6R?". Rozumiem zastosowanie nowoczesnej technologii w celu poprawienia bezpieczeństwa. Nie ma nic przeciwko rozbudowanym kontrolom trakcji, MSC i adaptacyjnym zawieszeniom. Ale gdzieś jest granica… Jeśli ją przekroczymy, to wszystko może skończyć się tak:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę