tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gadający motocykl, czyli ucieleśnienie naszych koszmarów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gadający motocykl, czyli ucieleśnienie naszych koszmarów

Autor: Beavis 2016.11.23, 08:48 Drukuj

Kawasaki opublikowało pierwszy klip traktujący o motocyklu ze sztuczną inteligencją.

Dwa miesiące temu pisaliśmy o rozpoczęciu prac nad sztuczną inteligencją przez Kawasaki Heavy Industries. Rozwiązanie przyszłości ma dać naszemu motocyklowi "osobowość". Osobowość z amerykańskim akcentem przewidującą wymuszenie pierwszeństwa, deszcz i rozmawiającą z naszym synem, który ma tak pełen kalendarz, że musimy się umawiać na tydzień do przodu:

NAS Analytics TAG

Są dwie opcje: albo powyższy klip jest absurdalnie idiotyczny, albo sam pomysł. Moim zdaniem jedno i drugie. Czy ktokolwiek z Was pomyślał kiedyś: "A co by było, gdyby mógł rozmawiać z moim ZX-6R?". Rozumiem zastosowanie nowoczesnej technologii w celu poprawienia bezpieczeństwa. Nie ma nic przeciwko rozbudowanym kontrolom trakcji, MSC i adaptacyjnym zawieszeniom. Ale gdzieś jest granica… Jeśli ją przekroczymy, to wszystko może skończyć się tak:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę