tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał zakładu Laii Sanz i Toby'ego Price'a - wielkie strzyżenie! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Finał zakładu Laii Sanz i Toby'ego Price'a - wielkie strzyżenie!

Autor: Janusz Bębenek 2019.01.21, 10:50 Drukuj

Dwójka zawodników KTM - zwycięzca tegorocznego Dakaru Toby Price i najlepsza wśród kobiet Laia Sanz, przed rozpoczęciem rajdu zrobiła nietypowy zakład. Jego warunki zostały spełnione, więc na mecie rajdu byliśmy świadkami niecodziennej uroczystości.

Zakład był prosty: jeśli Laia dojedzie do mety Dakaru wśród pierwszych 15 zawodników, będzie mogła ściąć słynne długie włosy Price’a. Z kolei jeśli Toby znajdzie się w pierwszej piątce, może liczyć na namiętnego buziaka od Laii. Umówili się nawet precyzyjnie na czas - miał on trwać co najmniej 5 sekund.

Jak już wiemy, oba warunki zostały spełnione. Toby wygrał Dakar, a Laia była 11. Na mecie poszła więc w ruch maszynka do golenia, a Toby, jako rasowy dżentelmen, pomógł koleżance wybrnąć z kłopotliwej sytuacji, bez złamania zasad zakładu. Jak? Zobaczcie!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę