tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Erzberg Rodeo 2020 odwoany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Erzberg Rodeo 2020 odwoany

Autor: Informacja prasowa 2020.04.06, 17:03 Drukuj

Zgodnie z dzisiejszym dekretem austriackiego Rządu Federalnego, zakazującym organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń do końca czerwca 2020. roku, Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble 2020 musiał zostać odwołany.

Z powodu wprowadzenia zakazu organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń do końca czerwca 2020. roku, Wydanym dziś dekretem Rządu Federalnego Austrii, zorganizowanie Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble w dniach od 11. do 14. czerwca nie jest możliwe. Dlatego też ta kultowa, międzynarodowa impreza sportów motorowych musi zostać odwołana po raz pierwszy w swojej 25-letniej historii.

NAS Analytics TAG

- Wszystkie dalsze szczegółowe informacje dotyczące odwołania imprezy zostaną opublikowane zaraz po świętach wielkanocnych. - powiedział promotor wydarzenia Karl Katoch bezpośrednio po ogłoszeniu dekretu rządu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr