tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mini Watt - Enduro Sprint Challenge
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mini Watt - Enduro Sprint Challenge

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.19, 09:31 Drukuj

Po tym jak dowiedzieliśmy się, że tegoroczna edycja Red Bull 111 Megawatt się nie odbędzie, East River Enduro i 111OneEleven wyszli z inicjatywą zorganizowania Mini Watta.

Z założenia ma być to impreza towarzyska w temacie Sprintu Enduro. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca. Trasa zostanie przygotowana na terenie toru treningowego East River Enduro i kopalni piasku PIASKOPOL-SŁOPSK, która jest sponsorem akcji.

NAS Analytics TAG

Ze względu na wyjątkowe czasy ilość uczestników będzie ograniczona do 50 osób. Zapisy startują 1. czerwca, wpisowe wynosi 150 zł. Przedsprzedaż 10 miejsc dla klientów East River Enduro i 111OneEleven dzień wcześniej.

Więcej informacji na stronie East River Enduro oraz na wydarzeniu.


NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr