tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elefantentreffen startuje ju w ten pitek. Polacy, jak co roku, take tam bd!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elefantentreffen startuje ju w ten pitek. Polacy, jak co roku, take tam bd!

Autor: Raff 2019.01.30, 10:54 1 Drukuj

Najsłynniejszy zimowy zlot motocyklowy, Elefantentreffen w Bawarii, rozpoczyna się oficjalnie już w najbliższy piątek. Motocykliści z całej Europy będą świętować i bawić się w miejscowości Solla już po raz 63.

Zimowy zlot motocyklowy Elefantentreffen to przedziwna impreza - już sam fakt, że odbywa się w środku zimy w mroźnej zwykle Bawarii musi dawać do myślenia. Ale zdziwiłby się ten, kto pomyślałby, że z powodu takiego terminu zlot nie cieszy się popularnością. Wręcz przeciwnie - co roku na teren dawnego wyrobiska w Solla zjeżdżają dziesiątki tysięcy (!) motocyklistów z całej Europy.

NAS Analytics TAG

Charakter imprezy, mimo swojej skali jest jednak kameralny - w czasie trwania zlotu nie odbywają się głośne koncerty ani inne aktywności, które kojarzymy ze zlotami. Elefant jest miejscem spotkań znajomych, wspólnego biesiadowania przy ogniskach i podziwiania najróżniejszych, czasem zupełnie niezwykłych motocykli.

Elefantentreffen stał się już imprezą kultową, co roku najtwardsi motocykliści, nie zważając na bardzo niskie często temperatury i śnieg, gotowi są przejechać kilkaset kilometrów by spotkać się z innymi twardzielami, napić zimnego piwa i poznać ciekawych ludzi i ich motocykle.

Jak co roku Elefanta odwiedza ogromna rzesza naszych rodaków. Ostatnio spotkaliśmy ekipę z Lublina, która zmierzała do Bawarii. My także byliśmy kiedyś na tej imprezie - nasz mini poradnik o Elefancie znajdziecie tutaj.

Elefantentreffen 2019 02 Elefantentreffen 2019 01
Elefantentreffen 2019 06 Elefantentreffen 2019 10
Elefantentreffen 2019 09 Elefantentreffen 2019 05
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr