tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop M4 Suzuki Two-Seat Superbike Program - torowe emocje dla każdego

Dunlop M4 Suzuki Two-Seat Superbike Program - torowe emocje dla każdego

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.07, 11:28 Drukuj

Uwielbiamy oglądać filmy z kamer umieszczonych na motocyklach profesjonalnych zawodników. W znakomitej większości nie będzie nam jednak dane zaznać tych przechyłów i przyspieszeń osobiście. W amerykańskiej serii wyścigowej MotoAmerica od 18 lat działa specjalny program,w którym można przejechać się po torze z wyczynowym kierowcą na dwumiejscowym motocyklu.

W każdy wyścigowy weekend cyklu MotoAmerica zaproszeni goście, dziennikarze, celebryci, a także zwykli fani, którzy zdążą wykupić tę wyjątkową atrakcję, mają okazję przejechać się dwumiejscowym Suzuki GSX-R1000 z profesjonalnym zawodnikiem za sterami. Program realizowany przez firmy Dunlop i Suzuki, a także team Hammer, cieszy się w USA ogromną popularnością. Wszystkie wolne miejsca na cały rok wykupione są już na początku sezonu.

Płeć i wiek pasażera nie mają znaczenia. Zobaczcie, ile radości sprawiła rundka po torze 91-letniej Rochelle Sims!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę