tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop M4 Suzuki Two-Seat Superbike Program - torowe emocje dla każdego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dunlop M4 Suzuki Two-Seat Superbike Program - torowe emocje dla każdego

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.07, 11:28 Drukuj

Uwielbiamy oglądać filmy z kamer umieszczonych na motocyklach profesjonalnych zawodników. W znakomitej większości nie będzie nam jednak dane zaznać tych przechyłów i przyspieszeń osobiście. W amerykańskiej serii wyścigowej MotoAmerica od 18 lat działa specjalny program,w którym można przejechać się po torze z wyczynowym kierowcą na dwumiejscowym motocyklu.

W każdy wyścigowy weekend cyklu MotoAmerica zaproszeni goście, dziennikarze, celebryci, a także zwykli fani, którzy zdążą wykupić tę wyjątkową atrakcję, mają okazję przejechać się dwumiejscowym Suzuki GSX-R1000 z profesjonalnym zawodnikiem za sterami. Program realizowany przez firmy Dunlop i Suzuki, a także team Hammer, cieszy się w USA ogromną popularnością. Wszystkie wolne miejsca na cały rok wykupione są już na początku sezonu.

__________________________________________

Płeć i wiek pasażera nie mają znaczenia. Zobaczcie, ile radości sprawiła rundka po torze 91-letniej Rochelle Sims!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę