tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati zdobywa tytu pracodawcy roku. To ju smy raz z rzdu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati zdobywa tytu pracodawcy roku. To ju smy raz z rzdu

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.22, 10:44 Drukuj

Ducati rozpoczyna rok od otrzymania certyfikatu Top Employer Italy 2022. To już ósmy rok z rzędu, kiedy producent z Bolonii zdobył to wyróżnienie. Jak sobie na to zasłużył?

Przede wszystkim Ducati zostało docenione za dbałość o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pracowników w trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa. Powołano specjalną grupę, która składa się z członków kierownictwa oraz przedstawicieli związków zawodowych. Obie strony wspólnie wypracowują takie rozwiązania, by jednocześnie zapewnić ciągłość produkcji i bezpieczeństwo osób pracujących przy produkcji oraz w działach administracyjnych.

NAS Analytics TAG

Sebastian Patta, dyrektor działu HR w Ducati tak mówi o tym wyróżnieniu: "Otrzymanie prestiżowej nagrody Top Employer po raz ósmy z rzędu to nie tylko ogromna satysfakcja, ale także potwierdzenie postępu, jaki dokonał się w ostatnich latach i pokaz możliwości Ducati w zakresie umiejętności reagowania w sytuacjach kryzysowych. Wprowadzone przez nas środki bezpieczeństwa są funkcjonalne i wydajne, co w połączeniu z poświęceniem naszych współpracowników pozwoliło Ducati zamknąć rok 2021 z rekordem sprzedaży. Nasi pracownicy to prawdziwa siła napędowa firmy, więc poświęcenie uwagi tym, którzy poświęcają się każdego dnia pracując na sukces marki jest dla nas podstawową wartością. W związku z tym dziękujemy przede wszystkim sile roboczej Ducati, która daje firmie profesjonalizm, entuzjazm i pasję."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr