tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati bdzie budowa motocykle na specjalne zamwienie. Rusza program Ducati Unica
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati bdzie budowa motocykle na specjalne zamwienie. Rusza program Ducati Unica

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.27, 19:50 Drukuj

Ducatisti od lat stają na rzęsach, żeby uczynić swoje motocykle wyjątkowymi. Na rynku jest też sporo firm, które zajmują się produkcją akcesoriów i "biżuterii" do tych szlachetnych włoskich koni z Bolonii. Producent wreszcie zwrócił uwagę na to zjawisko i przedstawił program Ducati Unica.

Ducati Unica to program stworzony z myślą o tych, którzy nie uznają kompromisów i nie chcą spotkać na ulicy lub torze drugiego takiego samego motocykla. Najdroższe materiały, ekskluzywne wykończenia, specjalne malowania - to wszystko czeka na tych, dla których niebo jest podłogą, zwłaszcza w kwestii finansowej.

NAS Analytics TAG

Jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup motocykla przez program Ducati Unica, to odwiedzi Centro Stile Ducati, by twórcy mieli pewność, że maszyna jest skrojona na miarę. Dotychczas z takich rzeczy słynął przede wszystkim Rolls-Royce. Fabryczny customizing sprawia, że właściciel będzie miał pewność co do jakości i kompatybilności zastosowanych części oraz materiałów.

Do każdego motocykla będzie dołączony certyfikat unikalności, który ma potwierdzać jego wyjątkowość. Liczba motocykli, które zostaną zbudowane w ciągu roku jest mocno ograniczona. Co więcej, możecie się zgłosić do Ducati, ale to producent wybierze, czy jesteście godni posiadania maszyny sygnowanej logo Ducati Unica.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr