tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati wituje zdobycie trzech tytuw mistrzowskich. Kolejna edycja Campioni in Fiesta ju wkrtce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati wituje zdobycie trzech tytuw mistrzowskich. Kolejna edycja Campioni in Fiesta ju wkrtce

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.12.04, 07:34 Drukuj

W tym roku Ducati znów ma powody do mistrzowskiego świętowania. Zawodnicy startujący w barwach tej marki sięgnęli po najcenniejsze trofea w MotoGP, World Superbike i World Supersport. Już wkrótce wszyscy fani marki będą mogli dołączyć do świętowania podczas specjalnej imprezy zorganizowanej w Bolonii.

Sezon 2023 był wyjątkowy dla Ducati. Pecco Bagnaia dzielnie bronił się przed Jorge Martinem i utrzymał numer 1. Alvaro Bautista nie został złamany przez dwukrotne obniżenie limitu maksymalnych obrotów w jego Ducati Panigale V4 R. Wisienką na szczycie mistrzowskiego tortu jest Nicolo Bulega, który wywalczył tytuł w klasie World Supersport na Ducati Panigale V2 i otrzymał zasłużony awans do Mistrzostw Świata Superbike.

Advertisement
NAS Analytics TAG

Impreza Campioni in Fiesta odbędzie się w Unipol Arena, w Casalecchio di Reno. Wydarzenie zaplanowano na 15 grudnia, a wstęp będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do zwycięskiego składu. Drzwi będą otwarte od godziny 20, a zakończenie przewidziano 30 minut po północy. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz harmonogramu pojawi się wkrótce w kanałach social media Ducati.

Kogo zobaczymy na scenie? Najmocniejsza będzie reprezentacja zawodników MotoGP. Pojawi się oczywiście Pecco Bagnaia, ale nie tylko, bo zostali zaproszeni również Jorge Martin i Marco Bezzecchi. Dołączą do nich oczywiście Alvaro Bautista i Nicolo Bulega. W dniu 15 grudnia warto pojawić się w Bolonii. Mistrzowska fiesta to dobry pomysł na grudniowy city break dla wszystkich fanów wyścigów motocyklowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Advertisement
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr