tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Polska przypomina o serii motocyklowych zegarkw Locman-Ducati. Model Crono Acciaio moesz mie ju za 2,2 tys. z
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Polska przypomina o serii motocyklowych zegarkw Locman-Ducati. Model Crono Acciaio moesz mie ju za 2,2 tys. z

Autor: Andrzej Sitek 2023.12.08, 12:26 2 Drukuj

Dla wielu motocyklistów jedyną akceptowalną męską biżuterią jest zegarek, i trzeba przyznać, że czasomierze mają w sobie coś niezwykłego. Może dlatego, że przypominają analogowe prędkościomierze?

A może dlatego, że odmierzają czas i jednocześnie wydają się upływowi czasu nie podlegać. Taką cechę posiadają przede wszystkim dobrej klasy zegarki, a skoro tak, możemy ufać, że Ducati i Locman spełnią nasze oczekiwania w tym zakresie.

NAS Analytics TAG

Partnerstwo włoskich firm Ducati i Locman narodziło się już w 2017 roku. Warto chyba dopowiedzieć, że historia firmy Locman jest ściśle związana z historią jej założyciela, Marco Mantovaniego, który urodził się w Marina di Campo na wyspie Elba w 1961 roku. Wraz z Fulvio Locci założył w 1986 roku firmę Locman, która zaczynała jako studio projektowe dla szwajcarskich zegarmistrzów.

Pod koniec lat 80. Locman zaczął projektować i produkować pod własną marką. Pierwszy zegarek Locman został w całości wykonany ręcznie, z elementami wykonanymi ze złota i korzenia wrzośca, szlachetnego drewna typowego dla śródziemnomorskiej roślinności.

Oczywiście modele dla motocyklistów, opracowane wraz ze specjalistami Ducati, nie mają tych zbędnych dodatków. To przede wszystkim stal, tytan, skóra i bardzo precyzyjne mechanizmy zegarowe. I niezła wodoszczelność, jeśli ktoś akurat wyląduje 100 metrów pod wodą i będzie chciał sprawdzić, która godzina.

Swoją drogą zawsze zastanawia mnie ta niekonsekwencja w punktowaniu parametru wodoszczelności przy jednoczesnym montażu skórzanych pasków. Ale nie skupiamy się na tym za bardzo, lepiej spójrzcie do katalogu na te rzeczywiście piękne czasomierze. Link do katalogu: file:///C:/Users/JA/Downloads/Zegarki-Locman-Ducati-katalog-2023.pdf

Zegarki z linii zaprojektowanych przez Centro Stile Ducati są oczywiście dostępne u dealerów marki. Najbliższy salon znajdziecie na stronie Ducati Polska lub w powyższym katalogu.NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr