tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale V4 i V2 w limitowanych edycjach mistrzowskich. Pi wycigowych replik z okazji udanego sezonu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Panigale V4 i V2 w limitowanych edycjach mistrzowskich. Pi wycigowych replik z okazji udanego sezonu

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.12.18, 07:44 Drukuj

W 2023 r. Ducati ma jeszcze więcej powodów do radości, ponieważ nie tylko Pecco Bagnaia i Alvaro Bautista obronili tytuły mistrzowskie, ale do zwycięskiego składu dołączył jeszcze Nicolo Bulega. Z tej okazji odbyła się kolejna impreza "Campioni in Fiesta", która była doskonałą okazją do przedstawienia limitowanych edycji motocykli Panigale V4 i V2.

W tym roku Ducati zostało pierwszym producentem, który obronił tytuły mistrzowskie jednocześnie w klasie MotoGP i World Superbike. W ramach świętowania do sprzedaży trafi pięć edycji specjalnych modelu Panigale w wersjach V4 i V2. W ten sposób Ducati postanowiło docenić nie tylko swoich mistrzów, ale również najlepszych zawodników ekip satelickich.

NAS Analytics TAG

Ducati Panigale V4 pojawi się aż w czterech wersjach - Bagnaia 2023 World Champion Replica, Bautista 2023 World Champion Replica, a także w wersjach stworzonych dla fanów Jorge Martina i Marco Bezzecchiego. W przypadku dwóch pierwszych producent postawił na żółte malowanie kolejno z Misano i Jerez. Wyścigowe repliki Martina i Bezzecchiego zostaną pomalowane w barwy ich zespołów, a więc Pramac Racing i Mooney VR46 Team. Ducati Panigale V4 Bagnaia 2023 World Champion Replica trafi do sprzedaży w liczbie 263 szt.

Replika Bautisty zostanie wyprodukowana w liczbie 219 egzemplarzy i otrzyma dodatkowo zbiornik paliwa ze szczotkowanego aluminium, karbonowe skrzydła i kute aluminiowe felgi Marchesini. Panigale V4 w barwach Jorge Martina otrzyma przedni karbonowy błotnik i będzie limitowana do 189 szt. Replika Marco Bezzecchiego jest najrzadsza i pojawi się w liczbie 72 szt.

Motocykle repliki Panigale V4 bazują na wariancie S, a więc mają m.in. półaktywne zawieszenie. Dodano też suche sprzęgło STM-EVO SBK, homologowany wydech Akrapovič, który jest o 2 kg lżejszy od seryjnego, zaciski Brembo Stylema i pompę Brembo MCS, a także regulowane podnóżki Rizoma.

Na bazie Ducati Panigale V2 powstanie tylko jedna wersja specjalna i będzie to Bulega 2023 World Champion Replica, która otrzyma czerwono-czarne barwy zespołu Aruba.it. Produkcja ma być limitowana do 111 egzemplarzy. Jako wyposażenie dodatkowe znajdziecie tu zawieszenie Öhlins, tłumik Akrapovič, litowo-jonowy akumulator, regulowane podnóżki Rizoma, dużo elementów z włókna węglowego i zestaw pozwalający na usunięcie elementów potrzebnych do poruszania się po drogach publicznych.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr