tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Diavel (2017) - opinia uytkownika, usterki, wady i zalety [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Ducati Diavel (2017) - opinia uytkownika, usterki, wady i zalety [FILM]

Autor: Barry 2020.06.15, 16:24 Drukuj

Tym razem na warsztat w serii "Barry na używkach" trafił trzyletni Ducati Diavel, którego właścicielem jest Daniel z Warszawy. Motocykl zadbany i z niewielkim przebiegiem, choć bez drobnych problemów się nie obyło…

W poniższym filmie poza opinią użytkownika Ducati Diavela znajdziecie również opinię mechanika na temat tego modelu. Prezentowany Diavel został wyprodukowany w roku 2017. Moc na poziomie 162 KM budzi respekt… Przed wami używany Diavel, jego właściciel Daniel i mechanik Paweł, zapraszamy:

NAS Analytics TAG

Ducati Diavel to motocykl, który od początku swojego istnienia pobudza naszą wyobraźnię i wywołuje ogromne emocje. Jest to motocykl dość ekskluzywny i tym samym bardzo drogi. Początkowo mogło sobie na niego pozwolić niewielu motocyklistów, ale z każdym rokiem na rynku maszyn używanych pojawia się coraz więcej Diaveli w coraz przystępniejszych cenach z racji ich wieku i przebiegu.

Na co zwrócić uwagę szukając używanego Ducati Diavela? Kluczowym tematem jest tutaj historia wypadkowa. Ponadto odpowiednia historia serwisowa. Ducati Diavel nie sprawia problemów, ale tylko pod warunkiem, że będzie serwisowany zgodnie z zaleceniami producenta. Szukając używanego Diavela nie warto rzucać się na "okazje" bo jak wiemy takie nie istnieją. Za każdą wspaniałą "okazją" zawsze kryją się mniejsze bądź większe pułapki. 

Kolejne motocykle używane na kanale w każdą sobotę o poranku. Trzyletni Ducati Diavel to zdecydowanie najmłodszy i najdroższy z dotychczas prezentowanych motocykli w serii "Barry na używkach". Wszystkie odcinki znajdziecie na kanale Barry moto. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr