tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dostawa marze: pierwsze Ducati Superleggera V4 trafio do waciciela
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dostawa marze: pierwsze Ducati Superleggera V4 trafio do waciciela

Autor: Janusz Bbenek 2020.06.29, 13:29 1 Drukuj

Włoski motocykl marzeń z numerem seryjnym 001/500 trafił w troskliwe ręce swojego właściciela, z którym pojedzie do Belgii. Kluczyki do pierwszego egzemplarza Superleggery V4 przekazał w Borgo Panigale sam szef Ducati, Claudio Domenicali. 

Ducati Superleggera V4, stworzony na bazie Panigale V4R to jedyny motocykl na świecie z homologacją drogową, którego rama, wahacz oraz koła wykonane są w całości z karbonu. Włoski producent zbuduje tylko 500 sztuk tej niezwykłej maszyny. Pierwsza z nich właśnie trafiła do swojego właściciela, Filipa Van Schila z Belgii. 

NAS Analytics TAG

Filip jest prawdziwym Ducatisti - w jego garażu stoi aż 9 motocykli tej marki. Teraz dołączy do nich prawdziwa perła kolekcji, nowe Superleggera V4. Z tej okazji Filip został zaproszony do Borgo Panigale, gdzie zwiedził linie produkcyjne oraz poznał fachowca, który własnoręcznie złożył silnik jego maszyny. Z kolei w Centro Stile Ducati odebrał kluczyki do motocykla od samego prezesa firmy, Claudio Domenicalego. 

Z zakupem ekskluzywnej maszyny łączą się też inne przywileje. Filip Van Schil, podobnie jak wszyscy właściciele Ducati Superleggera V4, będzie mógł na torze Mugello przetestować wyczynowe Panigale V4R, rywalizujące w cyklu World Superbike. To jednak nie wszystko - 30 spośród 500 szczęśliwców będzie mogło wykupić pakiet "MotoGP Experience", po raz pierwszy obejmujący możliwość jazdy na torze motocyklem Desmosedici GP, po wcześniejszym przeszkoleniu przez techników Ducati Corse. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr