tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Diabelsko dobry leasing - BMW F850GS w ofercie Auto Fus
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Diabelsko dobry leasing - BMW F850GS w ofercie Auto Fus

Autor: Materiały partnera 2019.07.12, 12:40 11 Drukuj

BMW F850GS słusznie uchodzi za jeden z najbardziej uniwersalnych motocykli segmentu Adventure. Mocny i szybki, a przy tym niezbyt ciężki. Dobrze wyposażony w turystyczne akcesoria egzemplarz możecie teraz przetestować i wziąć w bardzo korzystny leasing w salonach Auto Fus w Warszawie i Białymstoku.

Jeśli do tej pory myśleliście, że nowy, świetnie wyposażony motocykl turystyczno-wyprawowy BMW jest poza waszym zasięgiem, to czas zmienić zdanie! F850GS wyposażony w fabryczne gmole, zestaw kufrów bocznych i torbę na zbiornik paliwa czeka na was w dwóch salonach sieci BMW Auto Fus - w Warszawie oraz Białymstoku.

Do dyspozycji są ponadto maszyny testowe, nie musicie zdawać się więc wyłącznie na ocenę wzrokową - weźcie F850GS na jazdę próbną i przekonajcie się, dlaczego pokochały go tysiące motocyklistów na całym świecie!

No dobrze, ale przecież za tym wszystkim stoją diabelnie ciężkie pieniądze, a przynajmniej tak było do tej pory… no właśnie - było. Auto Fus przygotował doskonałą ofertę leasingową, w której możecie wyjechać motocyklem z salonu, wpłacając 33% jego wartości. Kolejne miesięczne raty skalkulowano na piekielnie niskim poziomie - tylko 666 zł netto! W pakiecie otrzymacie ponadto 5 lat gwarancji oraz voucher o wartości 600 zł na szkolenia w Strefie Enduro. Leasing trwa 36 miesięcy, a kwota wykupu to kolejne 33% wartości motocykla.

Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, a w tym przypadku ważnym szczegółem jest czas. Musicie się śpieszyć, ponieważ liczba motocykli objętych promocją jest ściśle ograniczona. Zapraszamy do salonów BMW Auto Fus - Warszawa, ul. Ostrobramska 73 oraz Białystok, ul. Kleeberga 55.

 


Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę