tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsze Centrum BMW Classic w Europie Środkowo-wschodniej powstało w Warszawie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwsze Centrum BMW Classic w Europie Środkowo-wschodniej powstało w Warszawie

Autor: Raff 2019.01.19, 17:17 1 Drukuj

Pierwsze w Europie Środkowo-wschodniej centrum BMW Classic powstało w warszawskim salonie BMW Auto Fus. Jest to miejsce, które szczególną opieką otoczy klasyczne motocykle i samochody bawarskiej marki.

W historii BMW było wiele motocykli, które zaznaczyły trwały ślad w motocyklowej kulturze. Do dziś na rozmaitych imprezach pojawiają się doskonale utrzymane modele R75 Sahara czy R80 GS - protoplasta klasy Adventure.

W warszawskim salonie BMW Auto Fus posiadaczy klasycznych i zabytkowych motocykli (oraz samochodów) będą mieli dostęp do profesjonalnego, zgodnego z zaleceniami producenta, serwisu swoich maszyn. Salon z autoryzacją BMW Classic ma dostęp do oryginalnych części zamiennych, współpracuje także z rzemieślnikami, którzy wytwarzają je zgodnie ze standardami jakościowymi producenta.

Mechanicy odpowiedzialni za dział BMW Classic to najbardziej doświadczeni specjaliści, doskonale wyszkoleni przez producenta. Mają pełną wiedzę na temat klasycznych i zabytkowych modeli - nie tylko ich mechaniki, ale także takich detali jak lakiery czy schematy elektryczne.

Centrum BMW Classic ma uprawnienia certyfikacyjne dla motocykli i samochodów - może oceniać i potwierdzać stopień oryginalności klasyków tej marki.

Spełnienie wymagań dla autoryzacji BMW Classic jest bardzo trudne. Serwis musi być odpowiednio wyposażony, a na wyposażeniu muszą znaleźć się oryginalne narzędzia przeznaczone do obsługi klasycznych pojazdów BMW.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę