tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pierwsze Centrum BMW Classic w Europie rodkowo-wschodniej powstao w Warszawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pierwsze Centrum BMW Classic w Europie rodkowo-wschodniej powstao w Warszawie

Autor: Raff 2019.01.19, 17:17 1 Drukuj

Pierwsze w Europie Środkowo-wschodniej centrum BMW Classic powstało w warszawskim salonie BMW Auto Fus. Jest to miejsce, które szczególną opieką otoczy klasyczne motocykle i samochody bawarskiej marki.

W historii BMW było wiele motocykli, które zaznaczyły trwały ślad w motocyklowej kulturze. Do dziś na rozmaitych imprezach pojawiają się doskonale utrzymane modele R75 Sahara czy R80 GS - protoplasta klasy Adventure.

NAS Analytics TAG

W warszawskim salonie BMW Auto Fus posiadaczy klasycznych i zabytkowych motocykli (oraz samochodów) będą mieli dostęp do profesjonalnego, zgodnego z zaleceniami producenta, serwisu swoich maszyn. Salon z autoryzacją BMW Classic ma dostęp do oryginalnych części zamiennych, współpracuje także z rzemieślnikami, którzy wytwarzają je zgodnie ze standardami jakościowymi producenta.

Mechanicy odpowiedzialni za dział BMW Classic to najbardziej doświadczeni specjaliści, doskonale wyszkoleni przez producenta. Mają pełną wiedzę na temat klasycznych i zabytkowych modeli - nie tylko ich mechaniki, ale także takich detali jak lakiery czy schematy elektryczne.

Centrum BMW Classic ma uprawnienia certyfikacyjne dla motocykli i samochodów - może oceniać i potwierdzać stopień oryginalności klasyków tej marki.

Spełnienie wymagań dla autoryzacji BMW Classic jest bardzo trudne. Serwis musi być odpowiednio wyposażony, a na wyposażeniu muszą znaleźć się oryginalne narzędzia przeznaczone do obsługi klasycznych pojazdów BMW.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr