tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dedykowane stelaże turystyczne dla motocykla Dominar 400 już dostępne!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dedykowane stelaże turystyczne dla motocykla Dominar 400 już dostępne!

Autor: Materiał partnera 2018.08.08, 11:58 Drukuj

Aby podkreślić podróżnicze walory Dominara 400 oraz w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, wprowadzamy do oferty zestawy dedykowanych stelaży turystycznych. Pozwolą one na wygodne, a przede wszystkim bezpieczne mocowanie kufrów, zarówno centralnego jak i bocznych, a także wszelkiego rodzaju sakiew turystycznych. Stelaże dostępne są w dwóch wersjach: wyłącznie pod kufer centralny, a także z dodatkowymi bocznymi uchwytami dla kufrów bocznych lub sakiew. 

Dodatkowo każdy kto zdecyduje się na zakup motocykla Dominar 400 do 15 sierpnia  otrzyma zestaw stelaży w gratisie! Więcej szczegółów w najbliższych punktach dealerskich, lub na www.bajaj.pl

Sprawdź też kolekcje sportowo-turystycznych kasków RMT. To co je wyróżnia to:

  • nowoczesny design
  • bezpieczeństwo
  • duża funkcjonalność
  • konkurencyjne ceny

Więcej informacji na www.sklep.romet.pl


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę